Chladicí skříň Vestfrost M 210
Kód: M210Detailní popis produktu
Jednodveřová chladicí skříň s prosklenými dveřmi.
Vlastnosti:
- ventilované chlazení
- automatické odtávání
- chladivo R 600a
- digitální termostat
- integrovaný zámek
- LED osvětlení horní a vetikální
- nastavitelné police
- hliniková rukojeť
- kapacita 504 plechovek 0,33 l nebo 252 lahví 0,5 l
- napětí 230 V / 50 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící skříně |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Rozměry (šxhxv): | 600x600x2000 mm |
| Objem chladničky: | 379 l |
| Příkon: | 570 W |
| Teplota: | +1°C až +10°C |
| Typ chladiva: | R600a |
| Množství chladiva: | 0,06 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
