Projekce gastro

Služby, které můžeme nabídnout.

Poradenství

Nevíte přesně jaký stroj si vybrat? Jde vám ze všech nabídek hlava kolem? Přijďte se poradit s našimi odborníky nejen z hlediska technického, ale i praktického. Některé námi nabízené stroje vám rádi nejen předvedeme, ale stroje si můžete vyzkoušet v naší předváděcí kuchyni, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Zpracování projektu

Máte už vlastní představu, ale potřebujete jí přenést na papír? Rádi Vám zpracujeme podrobný projekt se soupisem technologií a zařizovacích předmětů, požadavky na přípojky a další detaily, které jsou důležité pro bezproblémové schválení úřady a následnou realizaci.

Realizace na klíč

Samotná realizace bývá často úskalím celého projektu. Koordinace profesí a dodavatelů není snadná, ale s našimi zkušenostmi se vyhnete problémům a Váš projekt bude moci začít ožívat rychleji, než čekáte. Nejen, že celý projekt s Vámi do detailu konzultujeme, navíc Vám poskytneme dispoziční návrh, autorský dozor, samotnou realizaci, ale i předinstalační prohlídku a uvedení do provozu.

Financování

Rádi vám zprostředkujeme financování našimi dlouhodobými partnery

Záruční a pozáruční servis

Servis je v dnešní době pokročilých technologií důležitější než kdy dříve. Záruční servis, případné pravidelné servisní prohlídky a pozáruční servis, zajistí, že Vaše zařízení bude podávat bezvadné výkony po celou dobu jeho životnosti. Proškolení profesionálové provádějící servis jsou u nás samozřejmostí.

Potřebujete další informace? 

Kontaktujte nás na : obchod@primagastro.cz