Plynová fritéza DESCO 900 SFERA 91FRGMB
Kód: DESCO 91FRGMBDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLYNOVÉ FRITÉZY |
|---|---|
| Šířka:: | 400 mm |
| Hloubka:: | 905 mm |
| Výška:: | 900 mm |
| Hmotnost:: | 88 kg |
| Objem:: | 0,5 m³ |
| Konstrukce:: | nerezová ocel |
| Vana:: | tvar V |
| Rohy vany:: | zaoblené pro snadné čištění |
| Napájení:: | plyn |
| Výkon:: | 19 kW |
| Zapalování:: | elektronické |
| Regulace teploty:: | termostatická |
| Teplotní rozsah:: | 105–185 °C |
| Kapacita vany:: | 21 litrů |
| Rozměry vany:: | 227 × 444 × 335 mm |
| Série:: | 900 SFERA |
| Typ:: | profesionální plynová fritéza |
| Hořáky:: | externí vysoce účinné |
| Dvířka:: | standardní s panty |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
