TEFCOLD BLC 3
Kód: 16386Detailní popis produktu
Chladicí vitrína TEFCOLD BLC 3 je navržena pro atraktivní vystavení nápojů, dezertů či balených potravin. Díky rovnoměrnému chlazení udržuje stálou teplotu a zajišťuje ideální podmínky pro uchování čerstvosti. Moderní design a osvětlení podporují perfektní prezentaci, díky čemuž je vitrína skvělou volbou pro obchody, kavárny i gastroprovozy. Jednoduchá obsluha a spolehlivý chod z ní dělají praktického pomocníka pro každodenní provoz.
Výhody:
-
atraktivní prezentace produktů
-
stabilní a rovnoměrné chlazení
-
spolehlivý výkon pro každodenní provoz
-
moderní a elegantní vzhled
-
snadná obsluha a údržba
Využití:
-
kavárny a cukrárny
-
obchody a potraviny
-
bistra a rychlé občerstvení
-
hotelové lobby a recepce
-
pekárny a provozy s balenými výrobky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šokery Tefcold |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Teplotní rozsah (°C): | -18 až +70 / +3 až +70 °C |
| Klimatická třída: | 4 |
| Hrubá / čistá váha: | 122 / 117 kg |
| Hrubý / čistý objem: | 92 / 82 l |
| Kapacita GN: | 3 ks |
| Kapacita zchlazení: | 12 kg |
| Kapacita zmrazení: | 8 kg |
| Nožky / nohy: | 4 nastavitelné nohy |
| Kolečka: | Na objednávku |
| Exteriér: | Nerezová ocel SS304 |
| Interiér: | Nerezová ocel SS304 |
| Počet a typ dveří: | 1 křídlové samozavírací plné dveře |
| Změna otevírání dveří: | Ano |
| Typ ovládání: | Programovatelné |
| Typ chlazení: | Šokové |
| Typ odtávání: | Automatické, horkými parami |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 130 g |
| Termometr: | Ano |
| Příkon: | 700 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost: | 49 dB(A) |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 660 x 420 x 330 mm |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 800 x 815 x 935 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 900 x 920 x 1110 mm |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 52 ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
