ROBOT KOMBINOVANÝ R 402 A - KROUHAČ/KUTR, 400V 2 RYCHLOSTI
Kód: 2433Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍPRAVA MASA A ZELENINY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 750 W |
| Počet ot/min: | 2 rychlosti, 750/1500 ot. |
| Výkon: | 20 - 100 porcí |
| Výkon krouhače: | 20 - 50 kg/hod. |
| Objem nádoby kutru: | 4,5 l. |
| Max. plnění kutru: | 0,9 - 2,5 kg |
| Nádoba kutru: | nerez |
| Krouhací hlava: | polykabonát ABS/nerez |
| Motorový blok: | kovový, pulsní tlačítko |
| Pulsní tlačítko: | ano |
| Rozměry (šxhxv): | 320 x 304 x 570 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
