ROBOT KOMBINOVANÝ R 402 A - KROUHAČ/KUTR, 230V 2 RYCHLOSTI
Kód: 2453Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍPRAVA MASA A ZELENINY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 650 W |
| Počet ot/min: | 1500 |
| Výkon: | 10-70 porcí |
| Výkon krouhače: | 20 - 40 kg/hod |
| Objem nádoby kutru: | 3,7 l |
| Max. plnění kutru: | 0,5 - 1,5 kg |
| Nádoba kutru: | nerez |
| Krouhací hlava: | polykarbonát ABS |
| Motorový blok: | polykarbonát, pulsní tlačítko |
| Pulsní tlačítko: | ano |
| Rozměry (šxhxv): | 325x300x550 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
