KUTR VERTIKÁLNÍ R 15, 400V 2 RYCHLOSTI
Kód: 51491Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍPRAVA MASA A ZELENINY |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 3000 W |
| Počet ot/min: | 1500/3000 |
| Výkon: | 50 - 250 porcí |
| max. kapacita plnění (sekání): | 6 kg |
| max. kapacita plnění (šlehání): | 9 kg |
| max. kapacita plnění (drcení): | 5 kg |
| max. kapacita plnění (hnětení): | 7 kg |
| Objem nádoby kutru: | 15 l |
| jednoráz. zpracovávané množství: | až 3 -9 kg surovin |
| Nádoba kutru: | nerez |
| Motorový blok: | kovový |
| Rozměry (šxhxv): | 370 x 615 x 680 mm |
| Hmotnost: | 55 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
