ODŠŤAVŇOVAČ ŠNEKOVÝ NUTRISANTOS N 65
Kód: N65Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ODŠŤAVŇOVAČE A ODSTŘEDIVKY NA OVOCE A ZELENINU |
|---|---|
| napětí: | 230V |
| příkon: | 650W |
| výkon: | 60l/hod. |
| rychlost: | plynulá regulace |
| počet ot./min.: | 5-80 ot./min. |
| výška výpusti: | 210 mm |
| plnící otvor: | 79,5 mm |
| rozměr (šxhlxv): | 236 x 412x 642 mm |
| váha: | 28 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
