Mikrovlnná trouba PANASONIC NE-3240 EUG - MANUÁL
Kód: NE-3240EUGDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MIKROVLNNÉ TROUBY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Napětí V: | 400 |
| Příkon zařízení kW: | 4,96 |
| Výkon: | 340 W/1600 W/3200 W/rozmraz.170 W |
| Počet magnetronů: | 4 |
| Objem l: | 44 |
| Rozměry vnitřní (šxhxv) mm: | 535 x 330 x 250 |
| Rozměry vnější (šxhxv) mm: | 650 x 526 x 471 |
| váha: | 65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
