Mikrovlnná trouba PANASONIC NE-2143-2 EUG - MANUÁL
Kód: NE-2143-2EUGDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MIKROVLNNÉ TROUBY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Napětí V: | 230 |
| Příkon zařízení kW: | 3,16 |
| Výkon: | 1050 W/2100 W/rozmraz.340 W |
| Objem l: | 18 |
| Rozměry vnitřní (šxhxv) mm: | 330 x 310 x 175 |
| Rozměry vnější (šxhxv) mm: | 422 x 508 x 337 |
| Váha: | 30 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
