Mikrovlnná trouba PANASONIC NE-1880 EUG - DIGITÁL
Kód: NE-1880EUGDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MIKROVLNNÉ TROUBY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 54 kg |
| Napětí V: | 230 |
| Příkon zařízení kW: | 3,2 |
| Výkon: | 340 W/900 W/1800 W/rozmraz.170 W |
| Počet magnetronů: | 4 |
| Objem l: | 44 |
| Rozměry vnitřní (šxhxv) mm: | 535 x 330 x 250 |
| Rozměry vnější (šxhxv) mm: | 650 x 526 x 471 |
| Váha: | 54 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
