Kutr stolní R 5 G s timerem, 400 V, 2 rychlosti
Kód: 24614Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KUTRY STOLNÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 1500 W |
| Počet ot/min: | 1500/3000 ot./min. |
| Výkon: | 20-80 porcí |
| Objem nádoby kutru: | 5,5 l |
| Max. plnění kutru: | 3,2 kg surovin |
| Nádoba kutru: | nerez |
| Motorový blok: | kovový |
| Pulsní tlačítko: | ano |
| timer: | ano |
| Rozměry (šxhxv): | 280 x 365 x 510 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
