PLOTNA INDUKČNÍ PIC 25 - 2,5 kW
Kód: P06032A01Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INDUKČNÍ PLOTNY |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 2,5 kW |
| Počet varných ploch: | 1 |
| Počet regulovatelných zón: | 1 |
| Rozměr desky: | 280x280x4 mm |
| Rozměr (š x h x v): | 315x380x102 mm |
| Homotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
