Gril na kuřata CB G-8P - Plynový
Kód: 7100376Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GRILY NA KUŘATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Příkon: | 10kW |
| Kapacita: | 8 ks kuřat |
| Počet špízů: | 2 ks |
| Délka špízu: | 720 mm |
| Rozměry (šxhxv): | 880x430x530 mm |
| Hmotnost: | 55 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
