Gril na kuřata CB E-6P - Elektrický
Kód: 7100359Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GRILY NA KUŘATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 2,8 kW |
| Kapacita: | 6 ks. kuřat |
| Počet špízů: | 2 ks |
| Délka špízu: | 550 mm |
| Rozměry (šxhxv): | 700x360x450 mm |
| Hmotnost: | 31 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
