Gril na kuřata CB E-12P-S3 - Elektrický
Kód: 7100364Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GRILY NA KUŘATA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 230 V/ 400 V |
| Příkon: | 5 kW |
| Kapacita: | 12 ks. kuřat |
| Počet špízů: | 3 ks |
| Délka špízu: | 720 mm |
| Rozměry (šxhxv): | 880x470x710 mm |
| Hmotnost: | 48 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
