Mixér barový N 62
Kód: N62Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BAROVÉ ZAŘÍZENÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 3000 W |
| Rychlost: | 20000 ot./min. |
| plynulá regulace otáček: | ano |
| provedení motor.bloku: | polykarbonátové |
| Objem nádoby: | 2,4 l. |
| počet zásobníků: | 2 |
| Rozměry (šxhxv): | 200 x 247 x 306 mm |
| váha: | 8,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
