Průchozí myčka nádobí HT 11 Electronic
Kód: HT11TDDESouvisející produkty
Provedení :: Myčka s vestavěným dávkovačem mycího a oplachového přípravku.
Na dotaz
| HT11TDDE
99 099 Kč
84 325 Kč
69 690 Kč
bez DPH
Provedení :: Myčka s vestavěným dávkovačem mycího a oplachového přípravku a s odpadovým čerpadle
Na dotaz
| HT11TDDEPS
105 863 Kč
90 012 Kč
74 390 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
HT 11 Electronic je průchozí myčka nádobí s moderním elektronickým ovládáním, která zajišťuje maximální efektivitu a dokonalou čistotu. Díky průchozímu systému a rychlým mycím cyklům je ideální pro restaurace, bary, hotely a kantýny s vysokou frekvencí mytí. Úsporný provoz a snadná obsluha šetří čas a energii.
Výhody:
✅ Rychlé a efektivní mytí průchozím systémem
⚡ Vysoká kapacita pro profesionální provozy
🔧 Přesné elektronické ovládání
🛡️ Hygienické a spolehlivé řešení
Využití:
🍽️ Restaurace a kantýny
🍷 Bary a kavárny
🏨 Hotely a cateringové provozy
🎉 Ideální při mytí velkého množství nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průchozí myčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (dle záručních podmínek) |
| Počet košů / hod: | 70 |
| Napětí: | 400V |
| Příkon: | 10,2 kW |
| Rozměr koše: | 500x500 mm |
| Maximální průměr talířů: | 410 mm |
| Počet mycích programů: | 3 |
| Rozměry (šxhxv): | 730x735x1445/1880 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
