• 1 z 2
 

Průchozí myčka nádobí HT 11 Electronic

 

Jednoplášťová průchozí myčka nádobí HT 11 Electronic  s oběma dávkovači a elektronickým panelem od firmy DIHR

Běžná cena 99 813 Kč
Ušetříte 14 972 Kč (–15 %)
84 841 Kč
70 117 Kč bez DPH
Značka Dihr
Kategorie Průchozí myčky
Záruka 2 roky (dle záručních podmínek)
Zvolte variantu
Kód produktu HT11TDDEPS Provedení :: Myčka s vestavěným dávkovačem mycího a oplachového přípravku a s odpadovým čerpadle Na dotaz 99 813 Kč 84 841 Kč
70 117 Kč bez DPH
   
 

VÝROBCE:

Společnost DIHR, přední výrobce průmyslových myček nádobí, které se prodávají ve více než 95 zemích, dodává na světovém trhu nové zařízení každé 3 minuty.

Od roku 2003 je součástí skupiny ALI Group - světového lídra ve výrobě cateringových zařízení . DIHR společně s ALI Group vyvíjí vlastní oddělení strojního inženýrství, čímž efektivně rozšiřuje nabídku průmyslových odvětví, do kterých dodává své výrobky. DIHR nabízí řešení pro HoReCa, školy, jídelny a výdejny, nemocnice a řadu dalších zákazníků. .

DIHR je kvalita, servis a nejnovější technologie.

Výrobky DIHR mají desítky mezinárodních certifikátů kvality, tj. ISO 9001, DVGW, IECEE, Intertek atd. Udržitelný výrobní proces se vyznačuje kontrolou stávajících nákladů a respektu k přírodnímu prostředí.

Tým zkušených inženýrů zaručuje nejvyšší kvalitu vyráběných zařízení, kontroluje v každé fázi výroby a podrobuje všechny stroje omezujícím zkouškám. Každé zařízení musí před opuštěním továrny projít povinnou kontrolu kvality ve čtyřech krocích.

Jednoplášťová průchozí myčka bílého nádobí s 3 automatickými mycími cykly a elektronickým panelem. Myčka je dále vybavena vestavěným dávkovačem mycího a oplachového prostředku, sdruženým ovládačem funkcí START/STOP, nezávislými mycími a oplachovými rameny, dvojitým filtrem nádrže, čerpadlovým filtrem, vyváženým poklopem pro větší bezpečnost, vestavěným oplachovým čerpadlem a termostatem bojleru a vany.

Počet košů / hod 70
Napětí 400V
Příkon 10,2 kW
Rozměr koše 500x500 mm
Maximální průměr talířů 410 mm
Počet mycích programů 3
Rozměry (šxhxv) 730x735x1445/1880 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: