Pec na pizzu BASIC MEDIUM 44
Kód: 7330612Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoukomorová elektrická pizza pece řady BASIC MEDIUM. Snadné a přehledné mechanické ovládání umožňuje individuální nastavení výkonu spodních a horních těles v komoře případně vypnutí spodního, nebo horního tělesa. Pece jsou vybaveny analogovým teploměrem,a termostatem do 500°C, vnitřním osvětlenímkomory. Provedení s nerezovým čelem, kvalitní izolací a opláštění v laku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pizza pece Prismafood |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Provedení: | nerezové čelo a dveře |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 900x871x745 |
| Regulace teploty °C: | 50-500 |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 9,4 kW |
| Počet komor: | 2 |
| ? Rozměr komory (šxhxv) mm: | 660x660x140 (2x) |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Kapacita: | 4+4x pizza 32 cm |
| Výkon horních těles: | 1+1 (á 2350 W) |
| Výkon spodních těles: | 1+1 (á 2350 W) |
| Provedení komory: | šamotové dno |
| Ovládání: | analogové ( s teploměrem) |
| Regulace výkonu: | individuálně (spodních a horních těles každé komory) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
