Pec na pizzu BASIC 2/50 PLUS GN1/1
Kód: 7330606Detailní popis produktu
Výkonná dvoukomorová pizza pec BASIC 2/50 PLUS GN1/1 pro přípravu pizzy, dvě komory 2x 540x500mm se šamotovým dnem pro přípravu pizzy až Ø 45cm. Zvýšená komora (140mm) a postraní zásuvy pro GN1/1 (530x325mm) umožňují snadno vkládat nádoby a zapékat, ohřívat, nebo využívat komoru pro udržování pokrmů v teplém stavu. Snadné nastavení teploty každého tělesa mechanickým termostaty (50-500°C) a analogový teploměr pro každou komoru. Nerezové provedení čela a dveří, kvalitní odizolování, prosklená dvířka, osvětlení komory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pizza pece Prismafood |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Provedení: | nerezové čelo a dveře |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 915x690x527 |
| Regulace teploty °C: | 50 - 500°C |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 8 kW |
| Počet komor: | 2 |
| ? Rozměr komory (šxhxv) mm: | 540 × 500 × 140 |
| Hmotnost: | 87 kg |
| Kapacita: | 1+1ks (max.Ø 45cm) |
| Provedení komory: | šamotové dno |
| Ovládání: | elektromechamické |
| Příkon těles spodních: | 2 × 2 000 W |
| Možnost využití komory pro: | plechy 600 × 400 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
