Pec na pizzu BASIC 2/40
Kód: 7330602Detailní popis produktu
Kompaktní dvoukomorový model pizza pece vhodný pro přípravu klasické pizzy (čerstvé, nebo mražené). Mechanický termostat a časovač ovládá spodní a horní tělesa. Nerezové provedení čela pece a dveří, kvalitní odizolování, komora se šamotovým akumulačním dnem. Provedení VETRO navíc s prosklenými dvířky a osvětlením komory nabízí maximální přehled o pečení uvnitř komory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pizza pece Prismafood |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Provedení: | nerezové čelo a dveře |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 568x500x430 |
| Regulace teploty °C: | 50 - 320 |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 2,4 kW |
| Počet komor: | 2 |
| ? Rozměr komory (šxhxv) mm: | 410 × 360 × 90 |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Kapacita: | 1+1 pizza max.340mm |
| Výkon horních těles: | 2x 800W |
| Výkon spodních těles: | 1x 800W |
| Provedení komory: | šamotové dno |
| Ovládání: | elektronické |
| Regulace výkonu: | individuálně (spodních a horních těles každé komory) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
