Kávomlýnek Santos N 60N
Kód: N60NDetailní popis produktu
- Vhodný pro hotely, bary, restaurace a obchody s kávou.
- Automatické ovládání – automatické zapnutí a vypnutí mlýnku pro udržení konstantního množství namleté kávy v dávkovači – automatické domílání.
- Pohyblivé presovadlo.
- Verze SILENT – model je odhlučněn, hlučnost nepřesahuje 63 db. * Regulace hrubosti mletí.
- Nastavení velikosti dávek 6,5 – 9 g.
- Odnímatelný dávkovač s pohyblivým presovadlem a počitadlem dávek.
- Počitadlo dávek.
- Barva: černá lak.
! ZÁRUKA NA MOTOR 5 LET !
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MLÝNKY NA KÁVU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 600 W |
| Objem násypky: | 2,2 kg |
| Výkon: | 16 kg / hod |
| Regulace velikosti dávky: | 6,5 - 9 g |
| Rychlost mletí: | 2850 ot/min. |
| Zásobník na mletou kávu: | ano |
| Počítadlo vydaných dávek: | ano |
| Automatické domílání: | ano |
| Presovadlo: | pohyblivé |
| Barva: | černá |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 190x390x580 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
