Kávomlýnek Santos N 55BF černý
Kód: N55BFDetailní popis produktu
- Vhodný pro hotely, bary, restaurace a obchody s kávou.
- Elektronické ovládání - elektronický časovač pro mletí množství kávy na 1 až 2 šálky, tzv. FRESH mletí:
- Každá dávka kávy je čerstvě umletá těsně před samotnou přípravou.
- Bez dávkovače mleté kávy – káva padá přímo do vložené páky.
- Při nasazení páky dojde k automatickému namletí dávky kávy.
- Pohyblivé presovadlo.
- Presovadla o průměrech 53, 55, 57 mm.
- Regulace hrubosti mletí.
- Nastavení velikosti dávek 6,5 – 15 g.
- Tlačítko pro 1 kávu/2 kávy.
- Tlačítko (+)/(-) pro nastavení času k nastavení velikosti dávky.
- Verze SILENT – model je odhlučněn, hlučnost nepřesahuje 63 db.
- Digitální počitadlo dávek.
- Barva: černá lak.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MLÝNKY NA KÁVU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 1,15 kW |
| Výkon: | 25 l/hod |
| Rychlost mletí: | 2 850 ot./min. |
| Zásobník na mletou kávu: | ano |
| Objem násypky: | 2,2 kg |
| Regulace velikosti dávky: | 6,5 - 15 g |
| Počítadlo vydaných dávek: | ano |
| Presovadlo: | pohyblivé |
| Automatické domílání: | ne |
| Barva: | černá lak |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 198 x 397 x 577 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
