Kávomlýnek Santos N 40A hnědý
Kód: N40A BROWNDetailní popis produktu
- Vhodný pro hotely, bary, restaurace a obchody s kávou.
- Automatické ovládání – automatické zapnutí a vypnutí mlýnku pro udržení konstantního množství namleté kávy v dávkovači – automatické domílání.
- Fixní presovadlo.
- Verze SILENT – model je odhlučněn, hlučnost nepřesahuje 63 db.
- Regulace hrubosti mletí.
- Nastavení velikosti dávek 6,5 – 9 g.
- Počítadlo dávek.
- Barva: hnědá lak.
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky, ZÁRUKA NA MOTOR: 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MLÝNKY NA KÁVU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 360 W |
| Objem násypky: | 2,2 kg |
| Výkon: | 8 l/hod |
| Regulace velikosti dávky: | 6,5 - 9 g |
| Rychlost mletí: | 1 500 ot./min. |
| Zásobník na mletou kávu: | ano |
| Počítadlo vydaných dávek: | ano |
| Automatické domílání: | ano |
| Presovadlo: | fixní |
| Barva: | hnědá lak |
| ? Rozměry (šxhxv) mm: | 190 x 390 x 580 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
