Hnětač planetární Plutone 7Y15
Kód: 60300752Detailní popis produktu
- profesionální stolní planetární hnětač, který šlehá, hněte a mísí
- vhodný do menších a středních provozů ke zpracování těst lehké a střední konzistence
- není vhodný pro tuhá těsta a velkou zátěž
- určen k míchání vajec, šlehačky, krémů apod.
- maximální povolená zátěž je cca 0,9 kg mouky a 1,5 kg těsta
- bez pohonu příslušenství
- vyjímatelná nádoba o objemu 7 l
- plynulá regulace otáček zajišťuje dosažení optimálních podmínek a zpracování všech přísad
- výklopná hlava umožňuje vyjmutí nádoby, nástrojů, jednodušší čištění a je vybavena mikrospínačem
- tělo stroje z hliníkové litiny opatřené ochranným nátěrem
- otvor pro vkládání přísad
Základní vybavení:
- odnímatelný ochranný kryt
- vyjímatelná nerezová nádoba o objemu 7 l
- 3 nástavce: šlehací metla z nerezu a hliníku, hák hliník, plochá metla hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnětače těsta Sirman |
|---|---|
| Hmotnost: | 21 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 280 W |
| Rychlost: | 75 - 660 ot./min. |
| Plynulá regulace otáček: | Ano |
| Pohon: | planetární pohon nástavců |
| Motorový blok: | hliníková slitina, lakovaná |
| Rozměr (š x h x v): | 240 x 450 x 510 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
