Hnětač planetární Plutone 10
Kód: 60301002Detailní popis produktu
- profesionální stolní planetární hnětač, který šlehá, hněte a mísí
- vhodný do menších a středních provozů ke zpracování těst lehké a střední konzistence
- není vhodný pro tuhá těsta a velkou zátěž
- určen k míchání vajec, šlehačky, krémů apod.
- maximální povolená zátěž je cca 1,3 kg mouky a 2,8 kg těsta
- bez pohonu příslušenství
- tělo hnětače ze silnostěnné oceli
- lakovaný motorový blok
- ventilovaný motor
- snadno vyjímatelná nerezová nádoba
- bezpečnostní mikrospínač víka a nádoby
- 3-stupňová převodovka v nerezovém provedení
Základní vybavení:
- odnímatelný ochranný kryt
- nerezová nádoba o objemu 10 l
- 3 nástavce: šlehací metla z nerezu a hliníku, hák hliník, plochá metla hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnětače těsta Sirman |
|---|---|
| Hmotnost: | 84 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 450 W |
| Rychlost: | 3 rychlosti: 108, 195 a 355 ot./min. |
| Plynulá regulace otáček: | Ne |
| Pohon: | planetární pohon nástavců |
| Motorový blok: | hliníková slitina, lakovaná |
| Rozměr (š x h x v): | 440 x 500 x 630 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
