Spirálový hnětač IBT40 (400V)
Kód: 7112404Detailní popis produktu
Jednorychlostní model s pevnou díží, nerezovým zákrytem mísy, hákem a centrální osou, dále je vybaven pojezdovými kolečky, ovládán bezpečnostními tlačítky STAR/STOP a časovačem. Uvedené modely jsou určeny pro přípravu tuhých těst v pizzerii a dalších gastro provozech.
- Příplatkové příslušenství : dvourychlostní provedení pro modely IBT a ITR ( s napájením na 400V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnětače těsta ostatní |
|---|---|
| Napájení: | 400 V |
| Příkon: | 1,1 kW |
| Rozměr (š x h x v): | 480 x 805 x 870 mm |
| Objem díže: | 41 litrů |
| Náplň celková max.: | 35 kg |
| Pojezdová kolečka: | ano |
| Výkon: | 102 kg/h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
