Vyvalovačka DSA 420 T.GO
Kód: 7110838Detailní popis produktu
Vyvalovací lisy DSA jsou v celonerezovém provedení, vybaveny 2 páry polohovatelných plastových lisovacích válců uložených šikmo nad sebou a tvarovací závaží.
Ovládání u modelu TOUCH AND GO (T.GO) s jedinečným ovládáním, které díky senzorům rozpozná vložení těsta a automaticky spustí stroj, na panelu je možno snadno nastavit čas ukončení chodu zařízení od 10-35 sec.
Příplatkové příslušenství pro mechanické modely DSA310 a DSA 420 : Nožní ovládání (pedál)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DĚLIČKY A VYVALOVAČKY |
|---|---|
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 250 W |
| Rozměr (š x h x v): | 585x435x790 mm |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Hmotnost porce: | 210 - 700 g |
| Průměr pizzy: | 260 - 400mm |
| Model: | T-GO |
| Ovládání: | TOUCH AND GO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
