Vyvalovačka DSA 310 T.GO
Kód: 7110836Detailní popis produktu
Vyvalovací lisy DSA jsou v celonerezovém provedení, vybaveny 2 páry polohovatelných plastových lisovacích válců uložených šikmo nad sebou a tvarovací závaží.
Ovládání TOUCH AND GO (T.GO) s jedinečným ovládáním, které díky senzorům rozpozná vložení těsta a automaticky spustí stroj, na panelu je možno snadno nastavit čas ukončení chodu zařízení od 10-35 sec.
Díky tomuto inovativnímu zařízení můžete ušetřit energii, pracovní dobu obsluhy a výrazně snížit opotřebení mechanických komponentů.
Příplatkové příslušenství pro mechanické modely DSA310 a DSA 420 : Nožní ovládání (pedál)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DĚLIČKY A VYVALOVAČKY |
|---|---|
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 250 W |
| ? Rozměry: | 475x375x660 mm |
| Hmotnost porce: | 80-210 kg |
| Průměr pizzy: | 140-330 mm |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Model: | T-GO |
| Ovládání: | TOUCH AND GO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
