Výrobník filtrované kávy a čaje Animo CB/W 2x20

 

Výrobník filtrované kávy a čaje Animo CB/W 2x20 litrů.

Provedení: se dvěma udržovacími zásobníky W = model navíc vybavený samostatným výrobníkem a výdejem horké vody (bojlerem) vestavěným v centrální jednotce s nekapajícím výdejním kohoutkem.

Dostupnost Na dotaz
167 585 Kč
138 500 Kč bez DPH
   
Kód produktu 7240317
Značka Animo
Kategorie VÝROBNÍKY FILTROVANÉ KÁVY A ČAJE
Záruka 1 rok
 

Zařízení Animo ComBi-linie nabízejí možnost připravovat velké množství kávy a čaje v krátkém čase. Výroba horké vody je prováděna v kontinuálních průtokových ohřívačích, které dávkují vodu do jednoho, nebo dvou zásobníků vybavených speciálním filtrem. Kávovary mohou být umístěny na pracovním stole, nebo na speciálním servírovacím vozíku. Vždy lahodná překápávaná káva, nebo čaj, každý vydaný šálek kávy nebo čaje chutnat jako právě připravený. Combi řada je založena na systému rychlého filtrování přes papírový (permanentní filtr) s kávou je vložen do speciálního syntetického držáku). Vyrobená horká voda je dávkována otočným ramenem a prochází přes filtr s kávou do izolovaného udržovacího výdejního zásobníku vybaveného hladinoměrem s ryskou náplně a automatickým nekapajícím výdejním kohoutem. Příplatkové příslušenství (nerezový filtr na čaj, permanentní filtr na kávu, prodlužovací nástavce na kohout, konvice). Snadné ovládání pomocí LC-displeje, automatické přerušení cyklu při odebrání zásobníku, snadné programovatelné řízení, regulace udržovací teploty vyrobeného nápoje (automaticky), vybaven čistícím programem, počítadlo denního a celkového výdeje, signalizace stavu náplně na vodoznaku zásobníku, automatický nekapající kohouty zásobníků. Pevné připojení vody 3/4”, přepad hadičkou Ø 25mm.

Linie W je vybavena nezávislým výrobníkem horké vody (bojlerem) pro výdej horké vody vestavěným v centrální jednotce (s nekapajícím výdejním kohoutkem).

Obsah 2x20l
Obsah (šálků 125 l) 320
Kapacita až 90 l/h
Výdej šálků až 720/h
Výška kohoutku mm 185
Příprava vody cca 10 + 10 min.
Udržovací teplota °C 80 - 85
Rozměry (šxhxv) (?) 1015x500x890 mm
Příkon kW 11,4
Napětí V 400
Filtrační papír průměr v mm 152/457
Obsah/výdej (boiler W) 5,6/3,6 l
Kapacita výdeje l/h 22

Animo Combi-line


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: