Překapávací kávovar B5 L/R
Kód: 4.100.701.110Detailní popis produktu
Stolní překapávací zařízení na kávu a čaj B5 L/R s pevným připojením vody.
- Stolní model bez kohoutu na horkou vodu.
- Nápoj je překapáván do odnímatelných nádob se skleněným vodoznakem.
- Nerezový bojler s pojistkou proti chodu naprázdno.
- Ploché filtry.
- Zásobník je možné umístit vlevo i vpravo.
Zařízení je vybaveno:
- digitálním ovládáním,
- indikátorem zavápnění,
- celkovým a denním počítadlem vydaného množství,
- akustickým signálem dokončení překapávání,
- spínacími hodinami,
- optimálním bezpečnostním zařízením.
Sestava se skládá z:
- průtokové jednotky
- zásobníku(ů) typu VHG,
- filtrační jednotky,
- základny,
- odkapávací desky.
Toto zařízení je možné ve variantách 230V, ploché filtry, levé nebo pravé provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky Bravilor Bonamat |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon tělesa bojleru: | 3,065 kW |
| Typ filtrů: | košové |
| Udržovací kapacita: | 5 l |
| Počet nádob: | 1 |
| Typ nádob: | VHG |
| Umístění zásobníku: | vlevo/vpravo - nutno upřesnit |
| Produkce: | 30 l/hod |
| Kapacita: | 240 šálků |
| Čas překapávání: | 10 min/10 litrů |
| Kohout na horkou vodu: | ne |
| Průtoková jednotka: | 1 |
| Rozměr (šxhxv): | 955 x 512 x 840 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
