Překapávací kávovar B5 400V 2x5 l - košové filtry
Kód: 4.100.101.110Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky Bravilor Bonamat |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 3,13 kW |
| Typ filtrů: | košové |
| Udržovací kapacita: | 10 l |
| Počet nádob: | 2 |
| Typ nádob: | VHG |
| Produkce: | 30 l/hod |
| Kapacita: | 240 šálků |
| Čas překapávání: | 10 min/5 litrů |
| Kohout na horkou vodu: | ne |
| Průtoková jednotka: | 1 |
| Rozměr (š x hl x v): | 635 x 440 x 799 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
