Překapávací kávovar B20 HW 400V 2x20 l - ploché filtry
Kód: 4.323.101.110Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky Bravilor Bonamat |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 11,44 kW |
| Typ filtrů: | ploché |
| Udržovací kapacita kávy: | 40 l |
| Udržovací kapacita horké vody: | 4,6 l |
| Počet nádob: | 2 |
| Typ nádob: | VHG |
| Produkce kávy: | 90 l/hod |
| Produkce horké vody: | 20 l/hod |
| Kapacita: | 720 šálků |
| Čas překapávání: | 14 min/20 litrů |
| Kohout na horkou vodu: | ano |
| Průtoková jednotka: | 1 |
| Rozměr (š x hl x v): | 1173 x 600 x 947 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
