Překapávací kávovar B20 400V 2x40 l - košové filtry
Kód: 4.428.801.110Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky Bravilor Bonamat |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon: | 15,12 kW |
| Typ filtrů: | košové |
| Udržovací kapacita: | 80 l |
| Počet nádob: | 2 |
| Typ nádob: | VHG |
| Produkce: | 145 l/hod |
| Kapacita: | 1160 šálků |
| Čas překapávání: | 17 min/40 litrů |
| Kohout na horkou vodu: | ne |
| Průtoková jednotka: | 1 |
| Rozměr (š x hl x v): | 803 x 652 x 1101 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
