Překapávací kávovar B10 HW L/R
Kód: 4.216.301.110Detailní popis produktu
Stolní překapávací zařízení na kávu a čaj B10R HW s pevným připojením vody.
- Stolní model s kohoutem na horkou vodu.
- Nápoj je překapáván do odnímatelných nádob se skleněným vodoznakem.
- Nerezový bojler s pojistkou proti chodu naprázdno.
- Košové filtry.
- Umístění nádoby vpravo.
Zařízení je vybaveno:
- digitálním ovládáním,
- indikátorem zavápnění,
- celkovým a denním počítadlem vydaného množství,
- akustickým signálem dokončení překapávání,
- spínacími hodinami,
- optimálním bezpečnostním zařízením,
- kohoutkem na horkou vodu.
Sestava se skládá z:
- průtokové jednotky
- zásobníku(ů) typu VHG,
- filtrační jednotky,
- základny,
- odkapávací desky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky Bravilor Bonamat |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Napětí: | 400 V |
| Příkon tělesa bojleru: | 8,29 kW |
| Typ filtrů: | košové |
| Udržovací kapacita kávy: | 10 l |
| Udržovací kapacita horká voda: | 3,3 l |
| Počet nádob: | 1 |
| Typ nádob: | VHG |
| Umístění zásobníku: | vlevo/vpravo - nutno upřesnit |
| Produkce: | 60 l/hod |
| Kapacita: | 480 šálků |
| Čas překapávání: | 10 min/10 litrů |
| Kohout na horkou vodu: | ne |
| Průtoková jednotka: | 1 |
| Rozměr (šxhxv): | 645 x 570 x 840 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
