Spirálový hnětač těsta HLM-180 lt.
Kód: 7110488Detailní popis produktu
Model je v pojízdném provedení se dvěma motory, dvourychlostní. Přehledný elektronický ovládací panel pro jednoduché nastavení času, rychlosti a směru otáčení mísy. Zařízení je v provedení s pevnou hlavou, mísou a výklopným bezpečenostním zákrytem.
Provedení:
- masivní provedení stroje v laku
- zesílený nerezový hnětací hák
- mísa opatřena bezpečnostním zákrytem
Modely jsou určeny pro profesionální použití v pekárnách, kuchyních a obdobných provozech na výrobu běžných druhů těst.
- Pojízdné provedení!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnětače těsta ostatní |
|---|---|
| Napájení: | 400 V |
| Příkon: | 8,60 kW |
| Rozměr (š x h x v): | 800 x1400 x 1370 mm |
| Výška při odklopené hlavě: | 2000 mm |
| Objem díže: | 180 litrů |
| Časovač: | ano |
| Náplň celková max.: | 120 kg |
| Náplň mouky max.: | 70 kg |
| Pojezdová kolečka: | ano |
| Typové označení: | HL 180 (17085K) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
