Spirálový hnětač těsta BakerSystem HLM-40 lt.
Kód: 7110481Detailní popis produktu
Provedení:
- masivní provedení stroje v laku
- zesílený nerezový hnětací hák
- mísa opatřena bezpečnostním zákrytem
- NEpojízdné provedení!
Modely jsou určeny pro profesionální použití v pekárnách, kuchyních a obdobných provozech na výrobu běžných druhů těst.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnětače těsta ostatní |
|---|---|
| Napájení: | 400 V |
| Příkon: | 1,5 kW |
| Rozměr (š x h x v): | 480x 740 x 850 mm |
| Výška při odklopené hlavě: | 1150 mm |
| Objem díže: | 40 litrů |
| Časovač: | ano |
| Náplň celková max.: | 20 kg |
| Náplň mouky max.: | 12 kg |
| Pojezdová kolečka: | ne |
| Typové označení: | HL 40 (17010TK) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
