Omáčník nerez 0,15 l
Kód: A-141-015Detailní popis produktu
Tento omáčník se postará o kouzelný gastronomický zážitek, na který se jen tak lehce nezapomene. Kvalitní nerezová ocel zaručí dlouhodobou odolnost i při intenzivním používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DROBNÝ INVENTÁŘ |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Délka: | 170 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 87 mm |
| Obsah: | 0.15 l |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Povrch: | leštěná |
| Barva: | inox |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
