Chladicí skříň Liebherr GKPv 1490
Kód: GKPV1490Detailní popis produktu
Hlavní výhody
-
Vysoká kapacita přes 1 300 l – pro větší provozy či skladování v profesionálním měřítku.
-
Robustní nerezové provedení – odolné, hygienické a esteticky profesionální.
-
Dynamické cirkulační chlazení – zajišťuje konstantní teplotu i při častém použití.
-
Dvoudveřová konstrukce – lepší přístup a efektivnější provoz.
-
Intuitivní ovládání – pro snadné nasazení a méně starostí s technikou.
Využití
-
Hotelové a gastronomické provozy s vysokými nároky na chlazení.
-
Skladování větších objemů surovin či hotových produktů v restauračních či výrobních kuchyních.
-
Cateringové společnosti nebo výrobny, kde je potřeba provádět rychlou manipulaci s chlazeným sortimentem.
-
Prodejní prostory s nutností profesionálního zařízení a reprezentativního vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladicí skříně LIEBHERR |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Energetická třída:: | C |
| Roční spotřeba energie: : | 1084 kWh/rok |
| Rozměry (vxšxh): | 212 x 143 x 83 cm |
| Užitný objem celkem: : | 1056 litrů |
| Hrubý objem celkem:: | 1371 litrů |
| Hlučnost:: | 58 dB |
| Klimatická třída: : | 5 |
| Chladivo:: | R 290 |
| Nosnost polic: : | 60 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
