Chladicí skříň Liebherr BKPv 6520
Kód: BKPV6520Detailní popis produktu
Plusové body
-
Precizní chlazení s cirkulací vzduchu – pro stabilní podmínky i při vysoké zátěži.
-
Design a konstrukce uzpůsobená pro pekařské prostředí – včetně rozměrů pro standardní plechy.
-
Vysoká hygiena a snadná údržba díky odolným materiálům a konstrukci navržené pro provozy s častým čištěním.
-
Profesionální vzhled – vaší provozně dodá úroveň, kterou si zákazníci všimnou.
-
Rozumný provozní chod – zařízeno pro efektivitu, méně starostí a více výkonu.
Využití
-
Pekařské provozy: skladování těst, polotovarů, předpečených produktů.
-
Cukrárny a dezertní dílny, kde je potřeba rychlá manipulace, chlazení a hygienické zázemí.
-
Hotelové či cateringové provozy, které mají sekci „pečení“ nebo výrobu chleba.
-
Kdekoliv v gastronomii, kde je kladen důraz na kvalitu chlazení + profesionální vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladicí skříně LIEBHERR |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Napětí: | 220-240 V ~ |
| Roční spotřeba energie: : | 542 kWh/a |
| Energetická třída:: | C |
| Rozměry (vxšxh): | 212x70x83 cm |
| Užitný objem celkem: : | 365 litrů |
| Hrubý objem celkem:: | 602 litrů |
| Hlučnost:: | 58 dB |
| Klimatická třída:: | 5 |
| Chladivo:: | R 290 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
