Vestfrost W 32
Kód: 35738Detailní popis produktu
Vestfrost W 32 je praktická a úsporná chladnička s tichým a spolehlivým provozem. Díky kompaktním rozměrům se snadno umístí i do menších prostor, přitom poskytuje dostatek místa pro každodenní skladování potravin. Moderní design zajišťuje elegantní vzhled, který ladí do domácností, kanceláří či menších gastronomických provozů.
Výhody
-
Stabilní a spolehlivé chlazení
-
Kompaktní rozměry vhodné do menších prostor
-
Tichý a nenápadný provoz
-
Snadný přístup a jednoduchá údržba
-
Moderní a nenápadný design
Využití
-
Domácnosti pro skladování potravin
-
Kanceláře a menší provozy
-
Hotely a penziony pro doplňkové zásoby
-
Restaurace, kavárny a menší gastro provozy
-
Společenské a relax zóny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLADICÍ A MRAZICÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Rozměry (šxhxv): | 493x588x840 mm |
| Teplota : | +5 °C až +18 °C |
| Čistý objem: | 114 l |
| Příkon: | 87 W |
| Množství chladiva: | 0,03 kg |
| Typ chladiva: | R600a |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
