F11 Plus S - Automatický kávovar
Kód: F11 PLUS SDetailní popis produktu
Přístroj disponuje 7” dotykovou obrazovkou s nabídkou až 27 kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Nejde ale jen o jednoduché ovládání – v kávovaru se i velmi snadno doplňují suroviny, a to díky velkému zásobníku na kávová zrna o kapacitě 1,2 kg. Inovativní mlýnek má dvě plochá keramická ostří, která dokonale rozdrtí kávová zrna na prášek konzistentní jemnosti, takže se z každé kávy uvolní všechny jedinečné příchutě.
Přístroj disponuje připojením na vodovodní řad tak i 2 litrovou nádržkou na vodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary DR. COFFEE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Doporučený denní výdej: | 100 šálků |
| Mléčné nápoje: | ANO |
| Objem nádržky na vodu: | 2 litry |
| Připojení na vodovodní řád: | NE |
| Zásobník na kávová zrna: | 1,2 kg |
| Zásobník na sedliny: | cca 70 puků |
| Napětí/Jmenovitý výkon: | 220 - 240V ~ 50/60Hz/1500-1700W |
| Rozměry: | 58 x 30 x 50 cm (v š h) |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
