F10 B - Automatický kávovar
Kód: F10 BDetailní popis produktu
Přístroj disponuje 7” dotykovou obrazovkou s nabídkou až 24 kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Nejde ale jen o jednoduché ovládání – v kávovaru se i velmi snadno doplňují suroviny, a to díky kompaktním rozměrům a zásobníku na kávová zrna o kapacitě 500 g. Inovativní mlýnek má dvě plochá keramická ostří, která dokonale rozdrtí kávová zrna na prášek konzistentní jemnosti, takže se z každé kávy uvolní všechny jedinečné chutě.
Přístroj disponuje 4litrovou nádržkou na vodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary DR. COFFEE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Doporučený denní výdej: | 30 šálků |
| Mléčné nápoje: | ANO |
| Objem nádržky na vodu: | 4 litry |
| Propojení na vodovodní řád: | NE |
| Zásobník na kávová zrna: | 0,5 kg |
| Zásobník na sedliny: | cca 50 puků |
| Napětí/Jmenovitý výkon: | 220~50Hz / 1450W |
| Rozměry: | 43 x 34 x 50 cm (v š h) |
| Hmotnost: | 15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
