• 1 z 4
 

Chladicí skříň Liebherr GKv 6460

 

Chladící skříň nerezová o objemu 491 litrů Liebherr GKv 6460 pro GN 2/1

 

Dostupnost Na dotaz
49 598 Kč
40 990 Kč bez DPH
   
Kód produktu GKV6460
Značka Liebherr
Kategorie Chladicí skříně LIEBHERR
Záruka 2 roky
 

DIGITÁLNÍ TEPLOTNÍ DISPLEJ

Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.

PLÁŠŤ Z NEREZ OCELI

Vnější plášť je z bočních panelů tvořených plechy bez mezer, díky čemuž je velmi hygienický a snadno se čistí. Nerez ocel je velmi pevná slitinová ocel, která je dokonalá pro požadavky profesionálního sektoru.

CHLAZENÍ CIRKULUJÍCÍM VZDUCHEM

Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.

ÚČINNÝ SYSTÉM CHLAZENÍ

Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

NOHY S NASTAVITELNOU VÝŠKOU

V místech, kde je každodenní hygiena nutností, zajišťují nohy s nastavitelnou výškou dostatečnou vzdálenost od podlahy, a díky tomu je možné podlahu pod spotřebičem snadno a pohodlně vyčisti.

SWINGLINE

Stylově tvarovaný design SwingLine těchto spotřebičů z nich činí první volbu, pokud hledáte bezvadný technický design. Díky elegantním táhlým liniím jsou spotřebiče Liebherr vizuálně přitažlivým a oslňujícím doplňkem každého profesionálního prostředí. Dveře SwingLine jsou ergonomicky navrženy, snadno se čistí a snadno otevírají díky zabudovanému madlu po celé délce.

TEPLOTNÍ ALARM

Integrovaný teplotní alarm uvádí, zda bylo dosaženo spodní nebo horní prahové hodnoty. Používá akustické i vizuální signály pro zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží.

 
 
Hmotnost 95 kg
Napětí 230 V
Roční spotřeba energie: 706 kWh/rok
Energetická třída: C
Rozměry (vxšxh) 2064x747x791 mm
Užitný objem celkem: 491 litrů
Hrubý objem celkem: 664 litrů
Hlučnost: 57 dB
Klimatická třída: 5
Chladivo: R600a
Nosnost polic: 60 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: